אלי שביט, פתיחת עסק מאפס, הכםלת רווחיות העסק, השקעות
מאניפסט גברים ונשים חינוך ילדים אוניברסיטה כפר שביט תגובות
תגובות, שאלות ותשובות!
חיים
אחרי קריאת הטקסטים בעיון רב, אני מוצא את עצמי עם מסקנה מדהימה מדוע השלטון הישראלי מנהל מאבק כל כך עיקש בחינוך ובתרבות המיעוטים (המגזר החרדי, הערבי). הם פשוט עוד לא התכופפו למערכת. אלי, אתה מסכים?

זה לא רק בישראל, אלא בכל העולם. כל שלטון מעוניים באנשים חלשים ותלותיים. למה? כי הרבה יותר קל לשלוט בהם. שלטון - ממילה שליטה.

אלי שביט - מנהיג המניפסט, מייסד פרויקט הסטארט-אפ - איך לפתוח עסק מאפס, ללא הלוואות
שרה
בעלי עזב לימודי הנדסה ופתח עסק בעקבותך, אני בבית לא עובדת, אנחנו רוצים להשאיר את הילדים בבית, אבל אין לבעלי זמן להיות עם הילדים כי הוא מאוד עסוק, איך זה מסתדר עם להשאירם בבית רק עם האמא??

לא צריך להשאיר את הילדים בבית. זאת טעות. ילדים צריכים להתפתח, ללמוד וליהנות מהחיים - כמו כל האנשים המבוגרים. בשביל זה יש חוגים מכל הסוגים, כולל חוגי ספורט, אפשר לתת לילדים משימות לבית ומחוץ לבית - במילים אחרות ללמד את הילדים את כל מה שאתם הצטרכתם בו בחיים. לא תיוריות שמלמדים בבתי ספר, אלא ממש ידע אמיתי מהשטח.

אלי שביט - מנהיג המניפסט, מייסד פרויקט הסטארט-אפ - איך לפתוח עסק מאפס, ללא הלוואות
יגאל בנבנישתי
אלי. תודה קראתי שוב והתחזקתי לקום ולשנות את חיי. תודה
בטי רובין
חזרתי לקרוא את הכתוב אחרי תקופה מאוד ארוכה ובכל פעם כשאני קוראת את המניפסט שלך אני מוצאת עוד משהו מעניין להכניס לתוך החיים שלי. התובנות הן עצומות! תודה רבה אלי היקר על מי שאתה ועל מה שאתה מעניק לי
אלה מרצ'נקו
אלי, כמה יפה שאתה חולק את החוכמה שלך עם אנשים, זה גורם לאנשים לצאת מקופסה ולחשוב יותר לעומק.רק מלדמיין שהייתי יכולה לקבל כזה חינך בבית כמו שאתה מתאר נותן לי תחושה שזה טבעי יותר, מאושר יותר ומעיל מאוד.
דרור
אלי התותח! כל מילה בסלע וכל מילה נוספת מיותרת. אישית אני מיישם את כל הנאמר כך שאפשר לומר שאנו די דומים בתפישת עולמינו. קרוב לוודאי שאצטרף לשורותיך. מכל מקום עלה והצלח בכל אשר תפנה! אתה ראוילהצלחה!
נחום
היי אלי, אני נהנה לקרוא את התובנות שלך וללמוד ממך. רוב הטקסטים שלך (גם כאן וגם במיילים יומיים שאני מקבל ממך) צריכים הגהה ותיקון שגיאות כתיב (לי לפחות זה מפריע במהלך הקריאה) אשמח להציע לך שירות שכזה

היי נחום, שגיוט קטיב לא מפריעות לי בכלל. אם הן מפריעו לך עד כדי כך שלא בא לך לקרוא - אז אל תקרא. אף אחד לא מחייב אותך לקרוא טקסטים שלי שמלאים בשגיות כתיב :) תודה על ההצעה, אך אין לי צורך בשירותים שלך. מי שקורא את הטקסטים שלי לא בא לכאן כדי לבדוק לי דקדוק וניסוח, אלא כדי לשפר את החיים שלו. אתה יכול להגיד שהטקסטים שלי יהיו יותר יפים אם לא יהיו שם שגיאות כתיב - אך אני אגיד לך שאתה טועה. לפעמים אני עושה שגיאות כאלה בכוונה, כדי להוריד ממני את כל הנודניקים שבאים לכאן לא בשביל המהות של התוכן, אלא בשביל אוסף נכון של אותיות. יש מלא כתבים אחרים באינטרנט שכותבים יפה, נכון, בלי שגיאות - אך ללא מהות. לך תקרא אותם. עוד אתה יכול להגיד שאני בוטה וגס מדי לאדם שרצה לעזור לי - זאת אומרת גס אליך. זכותך לחשוב כך. אבל אני באמת לא צריך כאן אנשים שבאים כדי לבדוק לי שגיאות כתיב. ומזמן, מזמן לא אכפת לי מה אנשים חושבים ומדברים עלי. תצליח.

אלי שביט - מנהיג המניפסט, מייסד פרויקט הסטארט-אפ - איך לפתוח עסק מאפס, ללא הלוואות
נחמן
שלום אלי ותודה רבה, רק עכשיו אני קולט, שמהרגע שנכנסתי לאתר, לא יצאתי עד שקראתי את כל כולו, מחכים, מעורר ביותר, בעיקר אל חינוך הילדים, כבר ברגע זה אני מלא במחשבות וברעיונות להצלחת ילדי בחיים תודה
יגאל
אלי תודה רבה על כל התובנות הנפלאות שלך אני באופן אישי חייב כל יום לקרא מחדש את הדברים שאתה כותב זה נותן לי כוחות להמשיך ולעשות בלי לפחד. תודה רבה לך
טד קולקר
כל פעם שאני מרגיש שאני צריך להתעורר אני עובר על הנושא 'גברים ונשים', וככל שזה פוגע בי חזק יותר, ככה אני יודע שאני צריך להתעורר יותר. אתה אחד האנשים היחידים שאומרים את האמת בפנים תודה ענקית על זה!
«    (1...)   32  33  34  35