אלי שביט, פתיחת עסק מאפס, הכםלת רווחיות העסק, השקעות
מאניפסט גברים ונשים חינוך ילדים אוניברסיטה כפר שביט תגובות
תגובות, שאלות ותשובות!
חיים
היי אלי, אני מזדהה עם הפוסט "צורת החיים". מאז ומתמיד אני הוזה על החיים בחיק הטבע, אבל לא עושה עם זה כלום. מפתיע למצוא אדם שיישם את זה בפועל. חסרה לי התייחסות שלך למוצרי חלב מתועשים. עשית עם זה משהו?

אנחנו קונים חלב מהכפר ובעצמינו עושים ממנו גבינות, קוטג'ים וכו'.

אלי שביט - מנהיג המניפסט, מייסד פרויקט הסטארט-אפ - איך לפתוח עסק מאפס, ללא הלוואות
חאכים עבאס
שלום אלי , אני עובד במפעל חומרי ניקיון ואני עובד קשה מאוד ותעודות אין לי חוץ מתעודת 12 שנות לימוד ורעיון אין לי , האם אתה יכול לכוון אותי לדרך יותר טובה??? כי אני כבר שנה וחצי חושב להיות עצמאי ...

http://www.start-up.co.il זאת הדרך.

אלי שביט - מנהיג המניפסט, מייסד פרויקט הסטארט-אפ - איך לפתוח עסק מאפס, ללא הלוואות
אלי סינטס
שיטט.....איזה מכת חשמלל קבלתי עכשיו(:
רן גליל
תותח על, רק היום (04.09.2015) פורסם מחקר של ישראל היום שמסקנותיו הם שרוב המורים בישראל חסרי ידע בסיסי, מלמדים את ילדינו. מה נתן לנו שלמדנו להשתמש במד זווית? אני השתכנעתי, כל הכבוד לך.
חיים
אחרי קריאת הטקסטים בעיון רב, אני מוצא את עצמי עם מסקנה מדהימה מדוע השלטון הישראלי מנהל מאבק כל כך עיקש בחינוך ובתרבות המיעוטים (המגזר החרדי, הערבי). הם פשוט עוד לא התכופפו למערכת. אלי, אתה מסכים?

זה לא רק בישראל, אלא בכל העולם. כל שלטון מעוניים באנשים חלשים ותלותיים. למה? כי הרבה יותר קל לשלוט בהם. שלטון - ממילה שליטה.

אלי שביט - מנהיג המניפסט, מייסד פרויקט הסטארט-אפ - איך לפתוח עסק מאפס, ללא הלוואות
שרה
בעלי עזב לימודי הנדסה ופתח עסק בעקבותך, אני בבית לא עובדת, אנחנו רוצים להשאיר את הילדים בבית, אבל אין לבעלי זמן להיות עם הילדים כי הוא מאוד עסוק, איך זה מסתדר עם להשאירם בבית רק עם האמא??

לא צריך להשאיר את הילדים בבית. זאת טעות. ילדים צריכים להתפתח, ללמוד וליהנות מהחיים - כמו כל האנשים המבוגרים. בשביל זה יש חוגים מכל הסוגים, כולל חוגי ספורט, אפשר לתת לילדים משימות לבית ומחוץ לבית - במילים אחרות ללמד את הילדים את כל מה שאתם הצטרכתם בו בחיים. לא תיוריות שמלמדים בבתי ספר, אלא ממש ידע אמיתי מהשטח.

אלי שביט - מנהיג המניפסט, מייסד פרויקט הסטארט-אפ - איך לפתוח עסק מאפס, ללא הלוואות
יגאל בנבנישתי
אלי. תודה קראתי שוב והתחזקתי לקום ולשנות את חיי. תודה
בטי רובין
חזרתי לקרוא את הכתוב אחרי תקופה מאוד ארוכה ובכל פעם כשאני קוראת את המניפסט שלך אני מוצאת עוד משהו מעניין להכניס לתוך החיים שלי. התובנות הן עצומות! תודה רבה אלי היקר על מי שאתה ועל מה שאתה מעניק לי
אלה מרצ'נקו
אלי, כמה יפה שאתה חולק את החוכמה שלך עם אנשים, זה גורם לאנשים לצאת מקופסה ולחשוב יותר לעומק.רק מלדמיין שהייתי יכולה לקבל כזה חינך בבית כמו שאתה מתאר נותן לי תחושה שזה טבעי יותר, מאושר יותר ומעיל מאוד.
דרור
אלי התותח! כל מילה בסלע וכל מילה נוספת מיותרת. אישית אני מיישם את כל הנאמר כך שאפשר לומר שאנו די דומים בתפישת עולמינו. קרוב לוודאי שאצטרף לשורותיך. מכל מקום עלה והצלח בכל אשר תפנה! אתה ראוילהצלחה!
«    (1...)   30  31  32   (...35)    »